Ďakujeme za nádherný Deň matiek

Druhá májová nedeľa sa oslavuje ako Deň matiek. Tento rok to pripadá na túto nedeľu 14. mája. Pozvali sme mamy našej farnosti na nedeľné popoludnie. Začali sme pobožnosťou v Bazilike Svätého kríža. Po nej sme sa presunuli na farský dvor, kde bolo pripravené občerstvenie, kultúrny program a ruža pre každú mamu. Chceme rozvíjať aj v našej farnosti a meste kultúru stretávania, ku ktorej nás často povzbudzuje pápež František.

Našim mamám ďakujeme za dar života,  výchovy a viery. V slovenských rodinách sa život viery odovzdáva najmä prostredníctvom matky. Je veľkým požehnaním, keď deti v rodinách zažijú dobrotu otca a nábožnosť matky.

Ponúkame Vám niekoľko fotiek zo stretnutia. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli ku krásnemu popoludniu, pričom aj Pán Boh nám doprial priaznivé počasie.

Prosím, ohodnoťte informácie získané na tejto stránke.