Ďakujeme za nádherný Deň matiek

IMG_1889-kopia (1).jpg

Druhá májová nedeľa sa oslavuje ako Deň matiek. Tento rok to pripadá na túto nedeľu 14. mája. Pozvali sme mamy našej farnosti na nedeľné popoludnie. Začali sme pobožnosťou v Bazilike Svätého kríža. Po nej sme sa presunuli na farský dvor, kde bolo pripravené občerstvenie, kultúrny program a ruža pre každú mamu. Chceme rozvíjať aj v našej farnosti a meste kultúru stretávania, ku ktorej nás často povzbudzuje pápež František.

Našim mamám ďakujeme za dar života,  výchovy a viery. V slovenských rodinách sa život viery odovzdáva najmä prostredníctvom matky. Je veľkým požehnaním, keď deti v rodinách zažijú dobrotu otca a nábožnosť matky.

Ponúkame Vám niekoľko fotiek zo stretnutia. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli ku krásnemu popoludniu, pričom aj Pán Boh nám doprial priaznivé počasie.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188