Dá sa „vybaviť“ manželská nulita?

Titulka (1).jpg

V rámci vzdelávania vo viere Vám ponúkame prednášky „Ako žiť vieru v modernom svete“, v ktorých hovoríme na aktuálne témy z teológie. V sobotu 11. júna v čase od 10:00 do 11:00 hod. v bazilike zaznie prednáška „Dá sa „vybaviť“ manželská nulita? Prednášateľom bude Mons. prof. Ján Duda, pedagóg a farár v Dlhej nad Oravou. Prednášku bude možné sledovať naživo prostredníctvom Kežmarskej televízie (KTV). Pozývame Vás, aby ste prišli osobne priamo do baziliky, keďže po skončení prednášky bude možnosť diskusie, ktorú z časového dôvodu nebude už vysielať KTV.