Dá sa „vybaviť“ manželská nulita?

Titulka (1).jpg

V rámci vzdelávania vo viere Vám ponúkame prednášky „Ako žiť vieru v modernom svete“, v ktorých hovoríme na aktuálne témy z teológie. V sobotu 11. júna v čase od 10:00 do 11:00 hod. v bazilike zaznie prednáška „Dá sa „vybaviť“ manželská nulita? Prednášateľom bude Mons. prof. Ján Duda, pedagóg a farár v Dlhej nad Oravou. Prednášku bude možné sledovať naživo prostredníctvom Kežmarskej televízie (KTV). Pozývame Vás, aby ste prišli osobne priamo do baziliky, keďže po skončení prednášky bude možnosť diskusie, ktorú z časového dôvodu nebude už vysielať KTV.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188