Čoskoro Vám ponúkneme nový podcast „Božie Slovo medzi nami“

bsmn-wide-2.jpg

Farár a dekan v Kežmarku František Trstenský začne zverejňovať nový podcast s názvom „Božie Slovo medzi nami“. Prvú časť si budete môcť vypočuť už v piatok 30.12.2022. Podcast uverejní každý týždeň vždy v piatok. Bude v ňom vysvetľovať evanjelium, ktoré zaznie v  bohoslužbe najbližšej nedele a ponúkne jeho aplikáciu do  života. Môže byť pre nás duchovnou prípravou na plné prežitie nedele ako Pánovho dňa s hlbším porozumením Božieho slova. Pozývame všetkých k jeho pravidelnému počúvaniu. Vypočujte si krátku upútavku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188