Čo (ne)viete o sv. Jozefovi zo Svätého písma

Joseph-1-357x471 (1).jpg

8. decembra sa skončil Rok sv. Jozefa. Predsa Vám ešte ponúkame akési „dozvuky“ tohto roka v podobe kvízu o sv. Jozefovi. Pripravili sme pre Vás otázky, ktoré nájdete ako súčasť Farského listu. Ak sa chcete zapojiť do našej súťaže, na lístok so správnymi odpoveďami napíšte Vaše meno, priezvisko a telefónne číslo a vložte do obálky. Obálku vhoďte do nádoby  s označením SV. JOZEF  pri hlavnom východe z baziliky do nedele 19.12. do 15:00 hod. Pozor, neprijímame odpovede, ktoré pošlete elektronicky, ale iba lístky vyplnené a vhodené do krabice v bazilike. Potom vylosujeme výhercov, ktorí odpovedali správne na všetky otázky. Čakajú Vás zaujímavé knižné darčeky.