Čo (ne)viete o sv. Jozefovi zo Svätého písma

Joseph-1-357x471 (1).jpg

8. decembra sa skončil Rok sv. Jozefa. Predsa Vám ešte ponúkame akési „dozvuky“ tohto roka v podobe kvízu o sv. Jozefovi. Pripravili sme pre Vás otázky, ktoré nájdete ako súčasť Farského listu. Ak sa chcete zapojiť do našej súťaže, na lístok so správnymi odpoveďami napíšte Vaše meno, priezvisko a telefónne číslo a vložte do obálky. Obálku vhoďte do nádoby  s označením SV. JOZEF  pri hlavnom východe z baziliky do nedele 19.12. do 15:00 hod. Pozor, neprijímame odpovede, ktoré pošlete elektronicky, ale iba lístky vyplnené a vhodené do krabice v bazilike. Potom vylosujeme výhercov, ktorí odpovedali správne na všetky otázky. Čakajú Vás zaujímavé knižné darčeky.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188