Čo je to vlastne tá synoda? Príďte a dozviete sa!

LOGO_Slovak_JEPG-2.-kopia-546x471 (1).jpg

Už viackrát sme Vám oznamovali, že Svätý Otec František zvolal synodu o synodalite. V prvej fáze synody prebieha tento proces na diecéznej úrovni. V pondelok 7. marca príde k nám diecézny koordinátor synodálneho procesu vsdp. Patrik Taraj. Večer o 18:00 hod v bazilike bude sláviť sv. omšu a po jej skončení sa nám ešte prihovorí na cca. 30 min, aby nám vysvetlil, čo je synoda a ako sa môžeme do nej zapojiť. Srdečne povzbudzujeme a pozývame všetkých, ktorí sa chcú dozviedieť viac o tejto téme, aby prišli na sv. omšu a príhovor.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188