Čo je to kruciáta a ako sa do nej zapojiť

logokoc (1).jpg

S alkoholizmom má problém mnoho ľudí a dá sa proti nemu bojovať rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je Kruciáta oslobodenia človeka, čo znamená obetovať sa a držať dobrovoľný pôst od alkoholu za niekoho kto nemá dosť síl skoncovať s týmto problémom sám. V nedeľu 6. marca v Bazilike sv. Kríža slávil sv omšu o. Jozef Heske, ktorý bol dlhé roky zodpovedný za dielo kruciáty oslobodenia človekana Slovensku. Rozprával o svojich skúsenostiach s vedením tohto diela. Na konci sv. omše zaznelo aj svedectvo manželov, ktorým toto dielo pomohlo. Záznam sv. omše si môžete pozrieť TU.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188