Čistenie odkvapov na našich pamiatkách

unnamed (2).jpg

Dňa 3. septembra prebehlo čistenie odkvapov a drobné opravy striech v celej Pamiatkovej rezervácii mesta Kežmarok. Naša farnosť sa taktiež zapojila do výzvy Pamiatkového úradu Slovenskej republiky s budovami: Bazilika minor sv. Kríža, Mariánsky kostol, Farský úrad, budova Charity, budova pri Bazilike, Dom pionierov. V odkvapoch baziliky sa našiel aj malý strom vŕby ako aj živý holub. Toto čistenie uskutočnili profesionáli z Pamiatkového úradu SR v rámci programu Pro monumenta. Prinášame niekoľko fotografií.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188