Buďme hrdí na Kežmarok a na naše sakrálne stavby

IMG_6983-720x471.jpg

V našej farnosti a filiálkach máme vzácne sakrálne stavby. V prvom rade je to majestátna Bazilika minor sv. Kríža. Sú to aj ďalšie kostoly a kaplnky v Kežmarku, v Malom Slavkove a v Stráňach pod Tatrami. Chceme pestovať hrdosť na naše mesto a farnosť. Preto sme pripravili a ponúkame Vám stolový kalendár na rok 2022: SAKRÁLNE PAMIATKY FARNOSTI KEŽMAROK. Ku každému obrázku je krátky popis. Pri každom týždni je uvedený krátky citát z nedeľného evanjelia. Máte teda pred očami aj Božie slovo. Zakúpením kalendára šírite krásu nášho mesta a farnosti. Kalendár môžete podarovať Vašim deťom, príbuzným a priateľom. Iste poteší aj Kežmarčanov – rodákov, ktorí žijú v iných častiach Slovenska alebo inde vo svete. Poslúži aj v našich úradoch a kanceláriách. Kalendár dostanete v našej bazilike a v ostatných kostoloch. Cena je 3,- EUR.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188