Ako žiť vieru v modernom svete

Titulka (1).jpg

Klub priateľov Ferka Skyčáka a Rímskokatolícka farnosť Kežmarok Vám ponúkajú prednášky na tému Ako žiť vieru v modernom svete. Pôjde o sedem stretnutí vždy jednu sobotu v mesiaci, na ktorých zaznie prednáška vybraného hosťa a diskusia k danej téme. Stretnutia sa uskutočnia vždy v budove Charity vedľa Baziliky minor sv. Kríža v Kežmarku v čase od 10:00 do 12:00 hod. Pozývame Vás už na prvé stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu 23. októbra na tému: Je pandémia biblickou apokalypsou?

Tieto prednášky sú odpoveďou aj na synodálnu cestu, ku ktorej nás vyzýva Svätý Otec František. Je to cesta, na ktorej sa schádza spoločenstvo veriacich, aby spoločne uvažovali, diskutovali a hľadali také riešenia, ktorými budú napĺňať Ježišovu víziu Cirkvi. Poznačte si rozpis všetkých tém a prednášajúcich. Na stretnutie nie je potrebná registrácia, stačí prísť. Dajte o tejto možnosti vedieť aj ostatným.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188