Ako sa Cirkev mení za pápeža Františka

IMG_6967-kopia-1 (1).jpg

V rámci nášho teologického vzdelávania Vás chceme opäť srdečne pozvať na prednášku na tému:  Ako sa mení Cirkev za pápeža Františka. Prednáška sa uskutoční v sobotu 19. marca od 10:00 do 11:00 hod. v Bazilike sv. Kríža v Kežmarku. Prednášateľom bude  ThDr. František Knapík, PhD., vyučujúci v Kňazskom seminári v Spišskom Podhradí a zároveň farár v Poprade-Matejovciach. Okrem osobnej účasti priamo v bazilike bude možnosť sledovať prednášku prostredníctvom Kežmarskej televízie alebo na www.kukni.sk alebo na www.fara-kezmarok.skv časti “Naživo”. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188