Ako rozprávať deťom o viere

IMG_6995.jpg

Často sa na nás rodičia obracajú s otázkou, ako rozprávať deťom o viere. Ponúkame a veľmi Vám odporúčame tzv. „Youcat pre deti“. Je to kniha, v ktorej sú pútavou formou vysvetlené sviatosti, prikázania, vyznanie viery a modlitba.  Je zvlášť určená pre deti na 1. stupni ZŠ (1.-4.ročník). Je to vhodná pomôcka pre rodičov, aby mohli deťom vysvetliť náboženské otázky a popritom sa aj sami dozvedia niečo nové. Môžete si ju zakúpiť v sakristii baziliky. Cena je 20,- EUR. 

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188