Aj tento rok sme oslávili Deň otcov

20230618_154422-1 (1).jpg

Tretia nedeľa v mesiaci jún sa slávi ako Deň otcov. V našej farnosti sme si ho pripomenuli osobitným spôsobom. Pozvali sme všetkých mužov v nedeľu 18. júna na stretnutie, ktoré sa začalo popoludní o 15:00 hod. eucharistickou pobožnosťou v Bazilike Svätého kríža. Zazneli modlitby zvlášť za manželov a otcov. Po skončení pobožnosti program pokračoval na farskom dvore, kde na mužov čakalo pohostenie, hudba a spev folklórneho súboru Magurák ako aj drobný praktický darček pre každého. Ďakujeme zo srdca všetkým, ktorí nám pomohli pripraviť toto stretnutie. Ponúkame niekoľko záberov z vydarenej akcie.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188