Adventný veniec, ktorý pomáha

IMG_0551-1-341x471 (1).jpg

Za pomoci nášho p. kaplána Andreja a ochotných ľudí sme pripravili pre Vás adventné vence, ktoré si budete môcť zakúpiť. Predávať sa budú v budove Charity vedľa baziliky vo štvrtok 24. novembra po skončení rannej sv. omše, ktorá začína o 8:30 alebo po skončení večernej sv. omše, ktorá začína o 18:00 hod. V piatok 25.  novembra po skončení rannej sv. omše, ktorá začína o 8:30,  po detskej sv. omši a po skončení večernej sv omše. Tento adventný veniec je výnimočný, lebo je to veniec, ktorý pomáha. Jeho zakúpením podporíte aktivity pre našich miništrantov. Aj vďaka Vám tak môžeme posunúť duchovnú starostlivosť o miništrantov zasa o trošku ďalej. Prajeme Vám, aby ste prežili požehnaný advent, nech Vám adventný veniec rozžiari nielen Váš dom, ale aj srdcia členov rodiny, aby ste sa tak spoločne ako rodina dobre pripravili na narodenie nášho Spasiteľa.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 14. nedele v Cezročnom období (7.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,1-6. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188