Adventná aktivita pre deti „Putujeme do Betlehema“

IMG_0538-640x471 (1).jpg

Milé deti, milí rodičia, ponúkame Vám aktivitu na tohtoročné adventné obdobie s názvom „PUTUJEME DO BETLEHEMA“. Vytlačte si obrázky na formát A4. Výkres s číslami od 1 do 24 si umiestni na stôl alebo na poličku vo svojej izbe. Priprav si pero, farebné ceruzky a nožničky. Začni cestu do Betlehema 1. decembra. Končí sa 24. decembra. Usiluj sa každý deň urobiť aspoň jeden dobrý skutok. Podľa dátumu si vyfarbi postavičku alebo predmet na obrázku. Tvoji rodičia Ťa skontrolujú, či si dobrý skutok skutočne urobil. Okrem toho máš v obálke na každú adventnú nedeľu jeden obrázok s úlohou. Neponáhľaj sa, buď trpezlivý a túto úlohu splň iba v predpísanú nedeľu. Taktiež Ti dávame kartičku o sv omši, aby si dobre poznal jej jednotlivé časti. Aj tento obrázok si môžeš vymaľovať. Požehnaný a pokojný čas Adventu!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188