Aby sme lepšie porozumeli udalostiam narodenia Božieho Syna vo Svätom písme

89402126-christmas-story-mary-joseph-and-the-baby-jesus-son-of-god-symbol-of-christianity-hand-drawn-vector-i-kopia (1).jpg

Ponúkam Vám na vianočné obdobie biblické texty z Evanjelia podľa Matúša, ktoré opisujú narodenie a detstvo Pána Ježiša až po jeho krst v Jordáne. K jednotlivým kapitolám prikladám aj vysvetlenie biblických textov a niektoré zaujímavosti. V závere som pripravil pre Vašu spätnú väzbu aj „zvedavé otázky“. Využime vianočný čas v domácnostiach k tomu, aby sme čítali Sväté písmo a ešte lepšie ho poznali. Čítajme ho aj deťom a rozprávajme sa o Vianociach. Pošlite texty aj Vašim blízkym, susedom a priateľom.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188