8. deň – Roráty 2021: Oslávili sme Božiu Matku a jej rodičov.

IMG_7716-720x471 (1).jpg

Každý večer od pondelka do piatku vždy o 17:30 hod. ponúkame deťom adventné stretnutia. Naživo ich vysiela Kežmarská televízia. Sledujte nás aj na www.kukni.sk alebo www.fara-kezmarok.sk v časti „Naživo“. Ponúkame Vám záznam 8. stretnutia (8.12.), ktorý si môžete pozrieť TU.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!