40. ročník Kežmarskej hudobnej jesene

Farnosť Kežmarok sa spolupodieľa na organizovaní kultúrneho podujatia Kežmarskej hudobnej jesene. V Mariánskom kostole zaznie v piatok 21. októbra 2022 o 19:00 hod. vystúpenie umeleckého telesa: ENSEMBLE THESAURUS MUSICUM.

Zaznejú unikátne skladby z územia dnešného Slovenska v 16. – 18. storočí. Program v naštudovaní 8-členného telesa je interpretovaný na kópiách historických nástrojov. Účinkujú: ANDREA PIETROVÁ spev, VERONIKA GREGUŠOVÁ spev, DAVID HARANT spev, ALEXANDER BOTOŠ violončelo, MICHAL HOTTMAR arcilutna, SYLVIA URDOVÁ čembalo, HANA PIŠTOVÁ husle, KAROLÍNA KRIGOVSKÁ husle.  Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupné dobrovoľné. 

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188