18. deň – Roráty 2021: Prišli sme do Betlehema – do cieľa nášho putovania

IMG_7834 (1).jpg

Dnešným dňom končíme našu adventnú púť, počas ktorej sme prechádzali miestami v Svätej zemi. Spoznávali sme krajinu, v ktorej sa narodil a pôsobil Boží Syn Ježiš Kristus. Pozrite si záznam 18. stretnutia, ktorý nájdete TU.

Chcem sa vrúcne poďakovať pracovníkom Kežmarskej televízie za obetavosť pri príprave prenosov a potom aj vytváraní záznamov, ktoré sú dostupné na youtube. Sledovali ich nielen obyvatelia Kežmarku a filiálok Maly Slavkov a Stráne pod Tatrami, ale podľa reakcií aj ďalší po celom Slovensku aj v zahraničí. Všetkým vyprosujem, aby sa aj naše príbytky premenili na živý Betlehem. Nech naše domácnosti sa stanú miestom, kde sa narodí Kristus. POŽEHNANÉ SVIATKY NARODENIA BOŽIEHO SYNA!

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188