12. zázrak: Vzkriesenie Lazára

12.-Lazar (1).jpg

Rozprávaním o vzkriesení Lazára končíme cyklus kázni s deťmi, v ktorých sme sa venovali Ježišovým zázrakom. Deti si zbierali obrázky Ježišových zázrakov, z ktorých si potom vyskladajú pexeso. Ak niektorým chýbajú obrázky z predchádzajúcich kázní, môžu si ich vziať v sakristii baziliky. Ponúkame Vám prepis kázní. Najbližšia sv. omša pre deti bude po veľkonočných sviatkoch už najbližší piatok 14. apríla o 16:30 hod. v Bazilike sv. kríža v Kežmarku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188