Elektronický zápis na sväté omše

Návod, ako sa zapísať na svätú omšu nájdete v rezervačnom systéme.

Literárna súťaž o sv. Jozefovi

Elektronický zápis na POKLONU NAJSVÄTEJŠEJ OLTÁRNEJ SVIATOSTI – ONLINE rezervácie

Návod, ako sa zapísať na modlitbu ruženca nájdete v rezervačnom systéme – kliknutím tu.

Milí návštevníci,

vitajte na stránke rímskokatolíckej farnosti Kežmarok, ktorá patrí do Spišskej diecézy.

Cez túto stránku vám chceme priblížiť našu farnosť, kňazov, spoločenstvá a tiež pamiatky, medzi ktorými najvýznamnejšou je Bazilika minor sv. Kríža. Srdečne vás pozývame aj na reálnu, nielen virtuálnu návštevu kežmarskej farnosti a jej pamiatok.

Ďakujeme za návštevu a prajeme krásny deň!

Deň Služba v kancelárii

Viac informácií k službe v kancelárii kliknutím tu.

?img=1&colors=ffffff;b49543;333333;ffffff
V druhom čítaní dnešnej nedele počujeme výnimočné slová: „Láska je v tom, že nie my sme milovali Boha, ale že on miloval nás.“ Ľudskej láske, často, žiaľ, chýba nezištnosť a čistota úmyslov. Božia láska je iná. Neriadi sa príťažlivosťou alebo túžbou po moci. Je to láska, ktorá nemiluje podľa zásluh, víta vzpurného syna a ponúka priateľstvo tomu, kto sa chystá zradiť. Je to vzťah lásky medzi Otcom a Synom Ježiša, ktorú nám Syn ukázal. Napodobňujme ju!