Ekumenické stretnutie pri adventnom venci

Na 1. adventnú nedeľu 27.11. sa o 15:00 hod. uskutoční Ekumenické stretnutie pri adventnom venci v parku pred Mestskou knižnicou. Stretnutie bude spojené so zažatím 1. adventnej sviece. Srdečne Vás pozývame.

Modlitba v rodine v nedeľu

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam niekoľko postrehov, ako prežiť Pánov deň v rodine s modlitbou. Prajem Vám príjemné počúvanie.

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 3. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Lk 24,35-48. Prajem Vám príjemné počúvanie!