Elektronický zápis na SVÄTÉ OMŠE – ONLINE rezervácie

Elektronický zápis na MODLITBU RUŽENCA – ONLINE rezervácie

Elektronický zápis na POKLONU NAJSVÄTEJŠEJ OLTÁRNEJ SVIATOSTI – ONLINE rezervácie

Milí návštevníci,

vitajte na stránke rímskokatolíckej farnosti Kežmarok, ktorá patrí do Spišskej diecézy.

Cez túto stránku vám chceme priblížiť našu farnosť, kňazov, spoločenstvá a tiež pamiatky, medzi ktorými najvýznamnejšou je Bazilika minor sv. Kríža. Srdečne vás pozývame aj na reálnu, nielen virtuálnu návštevu kežmarskej farnosti a jej pamiatok.

Ďakujeme za návštevu a prajeme krásny deň!

Deň Služba v kancelárii

Viac informácií k službe v kancelárii kliknutím tu.

?img=1&colors=ffffff;b49543;333333;ffffff
Ježišove slová „bdejte“ sú povzbudením, aby sme v živote boli múdri. Začali sme Advent. Ako ho chceš prežiť v Tvojej rodine? Buď múdry! Dávaj pozor, aby Ťa reklamy, zhon a starosti tohto sveta neobrali o podstatu Vianoc. Nech sa nestane, že na stole a pod stromčekom budete mať „všetko“, ale v Tvojej domácnosti a v Tvojom srdci nebude Kristus.